slider5
Discgolf_slideshow
Hraj discgolf...
Discgolf v lete
Discgolf v zime

Naše služby

Zábava, čerstvý vzduch, kvalita a férové ceny. Vyberte si z ponuky našich služieb.

Disc Golf QuickPicture
 
12 jamkové ihrisko v bratislavskom lesoparku.
Dostupnosť autom na okraj lesa , odtiaľ 3 km príjemnej prechádzky lesom k ihrisku. Kapacita do 20 osôb. K dispozícii je suché WC.

 

 
Disc Golf RealPicture
 
9 jamkové downhill ihrisko je situované priamo na lyžiarskej zjazdovke. K dispozícii je ubytovanie v zrekonštruovanom apartmánovom dome (30 samostatných apartmánov o rozlohe cca 50m2), kongresové služby, wellnes a bohatá gastronómia.

Disc Golf On TourPicture
 
K dispozícii máme väčšie množstvo prenosných košov a discov , takže ilúziu originálneho discgolfového ihriska Vám vytvoríme kdekoľvek si budete želať.

 

 
Disc Golf CampPicture
 
9 jamkové discgolfové ihrisko v obci Kuchyňa vzdialenej 40 km od Bratislavy. Ihrisko je súčasťou  nového športového areálu v ktorom nájdete aj iné netradičné športy ako Slackline, 3D lukostreľba, terénne kolobežky, speedminton, stand up paddle. Viac na www.adventureparkkarpaty.sk.

 

 

Ponúkame doplnkové služby - ozvučenie, osvetlenie, catering, párty stany, outdoorové a indoorové aktivity, kultúrny program a čokoľvek si budete želať. Našim poslaním je Vaša maximálna spokojnosť. Odbremeníme Vás od starostí s organizáciou podujatia.

Vieme pripraviť aj zábavu pre Vaše deti predškolského veku, pre ktoré je k dispozícii minidiscgolfový kôš a mini disky.
  
Váš výnimočný event Vám navrhneme a naceníme presne podľa Vašich požiadaviek.
Ak Vás naša ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať
Tešíme sa na Vás.